Milyen skint használsz?

Ide várunk minden, konkrét kiegészítőtől független témát.
bicsko
lelkes fórumozó

Re: Milyen skint használsz?

Hozzászólás Szerző: bicsko » 2017.03.29. 14:02

Én 2 hónapja telepítettem életem első kodiját, és mára egy kis utánaolvasással egész jó kis pakkot dobtam össze. Nem dicsekedni akarok, és nem is érzem magam még haladónak a témában.
Aki szokott erre és a másik fórumban járni tudja, hogy segítek mindenkinek amiben tudok, gyakran pribátban is a kényesebb témákban.
Amin felröhögtem, hogy egy hetes reggel és a második hozzászólásodban a fórumon leb@szod a fejlesztőket, akiknek a honosított tartalmakat köszönhetjük nem kevés munka árán, hogy miért nem csináltak leírást a skintelepítéshez.
Viszont én legalább nem p@rasztoztalak le, pedig a helyesírásod alapján kettőnk közül te állsz közelebb hozzá.

rocco_86
PH! felhasználónév: Rocco

Hozzászólás Szerző: rocco_86 » 2017.03.29. 20:19

Én nem leb@szni akartam a fejlesztőket és téged sem ugyan is minden elismerésem az ővéké és hálás kőszőnet is érte de azért egy kis readme txt álomány-t itt - ott vagy egy képernyőmentést belerakhatnának infoként legalább a skinek - hez.Ami a helyes irást ileti megsugom gyere beszélj te 4 nyelven perfect és majd megkérdezlek akor hogy fog menni neked is a magyar (HELYESIRÁS) mikor nem napi szinten használod a magyar nyelvet hanem csak néha napján ezentul mielőt valakinek beszolsz használd a fejed azért van a nyakadon és ved figyelemben hogy a forum nem csak magyarországon elérhető! ;) További szép estét!

Mr Dini
Fejlesztő
PH! felhasználónév: Mr Dini

Hozzászólás Szerző: Mr Dini » 2017.03.29. 20:42

No, akkor tegyünk pontot az i tetejére!

A Juci skin már egy ideje nem volt fejlesztve, mert kevés volt az érdeklődés, illetve egy skin aktív fejlesztéséhez egy kisebb csapat szükséges, ami nem valósult meg sajnos. Így az újabb Kodikra már nem is telepíthető a Juci, ezért sem elérhető már a repóból. Csupán a weboldalon tartottuk meg, mert tervben van a későbbi fejlesztése.

A személyeskedést pedig kéretik rövidre zárni, különben elő kell kapjam a kalapácsom, amit nem szívesen tennék meg!

bicsko
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: bicsko » 2017.03.29. 20:57

Részemről lezártnak tekintem a témát nemzetközileg is

rocco_86
PH! felhasználónév: Rocco

Hozzászólás Szerző: rocco_86 » 2017.03.30. 08:35

Egyet értek és téma lezárva részemről is!
Mr.Dini kőszőnőm az infot egy ilyen érthető választ vártam és további sok sikert kivánok a movshark csapatának csak igy tovább!

Empotempo

Hozzászólás Szerző: Empotempo » 2017.09.05. 16:07

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Aki Aeon Nox Silvo skin-t használ esetleg tud segíteni. Az eszköz amit használok egy Nvidia Shield Tv, a kodiban történő navigációhoz a hozzá tartozó kontrollert használom. A problémám a következő: Teljes képernyős zene lejátszásnál a kontroller teljesen másképpen működik, akkor amikor a CU Lyrics kiegészítő talál dalszöveget és megjeleníti a képernyőn. Azoknál a zenéknél, ahol nem talál a lyrics dalszöveget a kontroller D-padjával tudom léptetni a számokat, a triggerekkel pedig beletekerni a dalba. Azoknál a számoknál azonban, ahol a CU lyrics talál dalszöveget, ott D-pad és a triggerek is csak a megjelenített dalszöveg sorait léptetik, nem pedig a számokat. Ilyenkor az OSD menüt is lehetetlen megnyitni. Tud valaki megoldást arra, hogy a kontroller gombjai ugyanúgy működjenek megjelenített dalszöveg esetén is, mint általában?

Válasz küldése